BACC63DB21-41SA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63DB21-41SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka BACC 41C 41#20 SKT PLUG SS
Podatkovni listi: BACC63DB21-41SA.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 348 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 348 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63DB21-41SA
Številka dela BACC63DB21-41SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis BACC 41C 41#20 SKT PLUG SS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 348 pcs Podatkovni list BACC63DB21-41SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-41 Shell material Stainless Steel
Shell Finish - Serija BACC63
Pakiranje Bulk Druga imena BACC63DB2141SA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 41 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection - Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije -
Podobni izdelki
BACC63DB21-41PNH
BACC63DB21-41PNH
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
Na zalogi: 5327 pcs
Prenesi: BACC63DB21-41PNH.pdf
RFQ
BACC63DB21-41SAH
BACC63DB21-41SAH
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE