BACC63DB23-55PNH
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63DB23-55PNH
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Podatkovni listi: BACC63DB23-55PNH.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63DB23-55PNH
Številka dela BACC63DB23-55PNH Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4086 pcs Podatkovni list BACC63DB23-55PNH.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-55
Shell material Stainless Steel Shell Finish -
Serija BACC63 Pakiranje Bulk
Druga imena BACC63DB2355PNH Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection -
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Stainless Steel