BACC63DC25-37SA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63DC25-37SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka BACC 37C 37#16 SKT RECP SS
Podatkovni listi: BACC63DC25-37SA.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 283 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 283 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63DC25-37SA
Številka dela BACC63DC25-37SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis BACC 37C 37#16 SKT RECP SS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 283 pcs Podatkovni list BACC63DC25-37SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-37 Shell material Stainless Steel
Shell Finish - Serija BACC63
Pakiranje Bulk Druga imena AABACC63DC25-37SA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material - Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije -
Podobni izdelki
BACC63DC25-37SD
BACC63DC25-37SD
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: BACC 37C 37#16 SKT RECP SS
Na zalogi: 279 pcs
Prenesi: BACC63DC25-37SD.pdf
RFQ
BACC63DC25-37PAH
BACC63DC25-37PAH
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 37POS PNL MT
Na zalogi: 705 pcs
Prenesi:
RFQ
BACC63DC25-37SAH
BACC63DC25-37SAH
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT