CTV06RF-11-19PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTV06RF-11-19PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.CTV06RF-11-19PA.pdf2.CTV06RF-11-19PA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTV06RF-11-19PA
Številka dela CTV06RF-11-19PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4983 pcs Podatkovni list 1.CTV06RF-11-19PA.pdf2.CTV06RF-11-19PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 11-19 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena CTV06RF1119PA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 19 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -