CTV06RF-13-32PE
pregled izdelka
Številka dela: CTV06RF-13-32PE
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.CTV06RF-13-32PE.pdf2.CTV06RF-13-32PE.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 815 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 815 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTV06RF-13-32PE
Številka dela CTV06RF-13-32PE Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 815 pcs Podatkovni list 1.CTV06RF-13-32PE.pdf2.CTV06RF-13-32PE.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 13-32 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena CTV06RF1332PE
Usmerjenost E delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 32 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold