CTV06RF-17-73SE
pregled izdelka
Številka dela: CTV06RF-17-73SE
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 73POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.CTV06RF-17-73SE.pdf2.CTV06RF-17-73SE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTV06RF-17-73SE
Številka dela CTV06RF-17-73SE Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 73POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5374 pcs Podatkovni list 1.CTV06RF-17-73SE.pdf2.CTV06RF-17-73SE.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-73 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena CTV06RF1773SE
Usmerjenost E delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 73 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 73 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -