CTV06RQF-25-46PC-LC
pregled izdelka
Številka dela: CTV06RQF-25-46PC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije CTV06RQF-25-46PC-LC
Številka dela CTV06RQF-25-46PC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4555 pcs Podatkovni list
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-46
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AACTV06RQF-25-46PC-LC Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 46 (44 + 2 Quadrax)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Composite Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (4), 20 (40), 8 Quadrax (2)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTV06RQF-25-46PA-LC
CTV06RQF-25-46PA-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE
Na zalogi: 4960 pcs
Prenesi:
RFQ
CTV06RQF-25-46PC
CTV06RQF-25-46PC
Opis: CONN PLUG MALE 46POS GOLD CRIMP