CTV06RQF-25-46SC-LC
pregled izdelka
Številka dela: CTV06RQF-25-46SC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije CTV06RQF-25-46SC-LC
Številka dela CTV06RQF-25-46SC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4204 pcs Podatkovni list
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-46
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena CTV06RQF2546SCLC Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 46 (44 + 2 Quadrax)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm) Vrsta kontakta Crimp