CTV06RQW-25-46PC-LC
pregled izdelka
Številka dela: CTV06RQW-25-46PC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CTV06RQW-25-46PC-LC
Številka dela CTV06RQW-25-46PC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5377 pcs Podatkovni list
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-46
Shell material Composite Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AACTV06RQW-25-46PC-LC Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 46 (44 + 2 Quadrax)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Composite Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm)