CTV06RW-13-32PA-LC
CTV06RW-13-32PA-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Na zalogi: 1442 pcs
Prenesi: CTV06RW-13-32PA-LC.pdf
RFQ
CTV06RW-13-32PC
CTV06RW-13-32PC
Opis: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 5819 pcs
Prenesi: CTV06RW-13-32PC.pdf
RFQ
CTV06RW-13-32PA
CTV06RW-13-32PA
Na zalogi: 582 pcs
Prenesi: CTV06RW-13-32PA.pdf
CTV06RW-13-26P
CTV06RW-13-26P
Opis: CTV 8C 6#22D 2#12 PIN PLUG
Prenesi: CTV06RW-13-26P.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika