CTV06RW-13-32PC-LC
pregled izdelka
Številka dela: CTV06RW-13-32PC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Podatkovni listi: CTV06RW-13-32PC-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CTV06RW-13-32PC-LC
Številka dela CTV06RW-13-32PC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4527 pcs Podatkovni list CTV06RW-13-32PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 13-32
Shell material Composite Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD Pakiranje Bulk
Druga imena CTV06RW1332PCLC Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Composite
Premer spojne gredi 1.157" (29.39mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 23 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTV06RW-13-32PB
CTV06RW-13-32PB
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4612 pcs
Prenesi: CTV06RW-13-32PB.pdf
RFQ
CTV06RW-13-32PA-LC
CTV06RW-13-32PA-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Na zalogi: 1442 pcs
Prenesi: CTV06RW-13-32PA-LC.pdf
RFQ
CTV06RW-13-32PC
CTV06RW-13-32PC