CTV06RW-15-18JC-LC
pregled izdelka
Številka dela: CTV06RW-15-18JC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CTV 18C 18#20 SKT PLUG
Podatkovni listi: CTV06RW-15-18JC-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTV06RW-15-18JC-LC
Številka dela CTV06RW-15-18JC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CTV 18C 18#20 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1581 pcs Podatkovni list CTV06RW-15-18JC-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Composite
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena CTV06RW1518JCLC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTV06RW-15-18JC-LC
Velik premer dobavljen 15-18 Vstavi material Composite, Olive Drab Cadmium
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CTV 18C 18#20 SKT PLUG
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.280" (32.51mm)
Premer spojne gredi Cadmium Kontaktiraj obliko -
Kontaktni material C Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTV06RW-15-18JD
CTV06RW-15-18JD
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 537 pcs
Prenesi: CTV06RW-15-18JD.pdf
RFQ
CTV06RW-15-18JC
CTV06RW-15-18JC