| Številka dela | CTV06RW-17-26B | Proizvajalec | Amphenol Aerospace Operations |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Količina na voljo | 1467 pcs | Podatkovni list | CTV06RW-17-26B.pdf |
| Tip | For Female Sockets | Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | - | Shell Size - Vstavi | 17-26 |
| Shell material | Composite | Shell Finish | Cadmium |
| Serija | MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | CTV06RW1726B | Usmerjenost | N (Normal) |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C | Število pozicij | 26 |
| Opomba | Contacts Not Included | Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Montažna funkcija | - | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Vstavi material | - |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Vključuje | - |
| Barva ohišja | Olive Drab | Lastnosti | Coupling Nut, Self Locking |
| Tip pritrjevanja | Threaded | natančen opis | 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking |
| Material spenjanja oreškov, plating | Composite | Premer spojne gredi | 1.406" (35.71mm) |