| Številka dela | CTV06RW-19-18B | Proizvajalec | Amphenol Aerospace Operations |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Količina na voljo | 5414 pcs | Podatkovni list | CTV06RW-19-18B.pdf |
| Tip | For Female Sockets | Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | - | Shell Size - Vstavi | 19-18 |
| Shell material | Composite | Shell Finish | Cadmium |
| Serija | MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | CTV06RW1918B | Usmerjenost | N (Normal) |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C | Število pozicij | 18 (14 + 4 Twinax) |
| Opomba | Contacts Not Included | Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Montažna funkcija | - | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Vstavi material | - | Ingress Protection | Environment Resistant |
| Vključuje | - | Barva ohišja | Olive Drab |
| Lastnosti | Coupling Nut, Self Locking | Tip pritrjevanja | Threaded |
| Premer spojne gredi | 1.516" (38.51mm) | Vrsta kontakta | Crimp |