CTV06RW-19-18PC-LC
pregled izdelka
Številka dela: CTV06RW-19-18PC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Podatkovni listi: CTV06RW-19-18PC-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CTV06RW-19-18PC-LC
Številka dela CTV06RW-19-18PC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5742 pcs Podatkovni list CTV06RW-19-18PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 19-18
Shell material Composite Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena CTV06RW1918PCLC Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 18 (14 + 4 Twinax)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
Premer spojne gredi 1.516" (38.51mm) Vrsta kontakta Crimp