CTV06RW-19-28AC
pregled izdelka
Številka dela: CTV06RW-19-28AC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 28POS INLINE
Podatkovni listi: CTV06RW-19-28AC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 940 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 940 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTV06RW-19-28AC
Številka dela CTV06RW-19-28AC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 28POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 940 pcs Podatkovni list CTV06RW-19-28AC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 19-28
Shell material Composite Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena CTV06RW1928AC Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 28
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 28 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Composite Premer spojne gredi 1.516" (38.51mm)