CTV06RW-21-39JC
pregled izdelka
Številka dela: CTV06RW-21-39JC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTV06RW-21-39JC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 323 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 323 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTV06RW-21-39JC
Številka dela CTV06RW-21-39JC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 323 pcs Podatkovni list CTV06RW-21-39JC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-39 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena CTV06RW2139JC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 39 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold