CTV06RW-21-39PD
pregled izdelka
Številka dela: CTV06RW-21-39PD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTV06RW-21-39PD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CTV06RW-21-39PD
Številka dela CTV06RW-21-39PD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5415 pcs Podatkovni list CTV06RW-21-39PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-39 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena CTV06RW2139PD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 39 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -