CTV06RW-23-14JB
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTV06RW-23-14JB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 14POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTV06RW-23-14JB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CTV06RW-23-14JB
Številka dela CTV06RW-23-14JB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 14POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4196 pcs Podatkovni list CTV06RW-23-14JB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-14 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena CTV06RW2314JB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 14 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 100.0µin (2.54µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Olive Drab Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTV06RW-21-75SE-LC
CTV06RW-21-75SE-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSNG FMALE 4POS INLINE
Na zalogi: 812 pcs
Prenesi: CTV06RW-21-75SE-LC.pdf
RFQ
CTV06RW-23-21AC
CTV06RW-23-21AC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 21POS INLINE
Na zalogi: 3968 pcs
Prenesi: CTV06RW-23-21AC.pdf
RFQ
CTV06RW-23-14J
CTV06RW-23-14J
Opis: CONN PLUG FMALE 14POS GOLD CRIMP