CTV06RW-23-53SC-LC
pregled izdelka
Številka dela: CTV06RW-23-53SC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE
Podatkovni listi: CTV06RW-23-53SC-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CTV06RW-23-53SC-LC
Številka dela CTV06RW-23-53SC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4443 pcs Podatkovni list CTV06RW-23-53SC-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-53
Shell material Composite Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena CTV06RW2353SCLC Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 53
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Composite
Premer spojne gredi 1.768" (44.91mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTV06RW-23-54PA-LC
CTV06RW-23-54PA-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
Na zalogi: 4004 pcs
Prenesi: CTV06RW-23-54PA-LC.pdf
RFQ
CTV06RW-23-53SC
CTV06RW-23-53SC
Opis: CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP