CTV06RW-25-19SC-LC
pregled izdelka
Številka dela: CTV06RW-25-19SC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CTV 19C 19#12 SKT PLUG
Podatkovni listi: CTV06RW-25-19SC-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTV06RW-25-19SC-LC
Številka dela CTV06RW-25-19SC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CTV 19C 19#12 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1582 pcs Podatkovni list CTV06RW-25-19SC-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 12 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Composite
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena CTV06RW2519SCLC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTV06RW-25-19SC-LC
Velik premer dobavljen 25-19 Vstavi material Composite, Olive Drab Cadmium
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CTV 19C 19#12 SKT PLUG
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.890" (48.01mm)