CTV06RW-25-26PA-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTV06RW-25-26PA-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 25POS INLINE
Podatkovni listi: CTV06RW-25-26PA-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CTV06RW-25-26PA-LC
Številka dela CTV06RW-25-26PA-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 25POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5200 pcs Podatkovni list CTV06RW-25-26PA-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-26
Shell material Composite Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena CTV06RW2526PALC Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 25 (21 + 4 Coax)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 12 (5), 20 (16), 8 Coax (4) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTV06RW-25-26PA
CTV06RW-25-26PA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 25POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 3991 pcs
Prenesi: CTV06RW-25-26PA.pdf
RFQ
CTV06RW-25-26P
CTV06RW-25-26P