CTV06RW-25-43JB
pregled izdelka
Številka dela: CTV06RW-25-43JB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 43POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTV06RW-25-43JB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 834 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 834 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTV06RW-25-43JB
Številka dela CTV06RW-25-43JB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 43POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 834 pcs Podatkovni list CTV06RW-25-43JB.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena CTV06RW2543JB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 43
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTV06RW-25-43JB
Velik premer dobavljen 25-43 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 43 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG FMALE 43POS GOLD CRIMP