CTV06RW-25-46AC
pregled izdelka
Številka dela: CTV06RW-25-46AC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE
Podatkovni listi: CTV06RW-25-46AC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 803 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 803 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTV06RW-25-46AC
Številka dela CTV06RW-25-46AC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 803 pcs Podatkovni list CTV06RW-25-46AC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-46
Shell material Composite Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena CTV06RW2546AC Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 46 (44 + 2 Coax)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 (4), 20 (40), 8 Coax (2) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTV06RW-25-46A
CTV06RW-25-46A
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE