CTV07RF-11-19SA-S2AD
pregled izdelka
Številka dela: CTV07RF-11-19SA-S2AD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR
Podatkovni listi: 1.CTV07RF-11-19SA-S2AD.pdf2.CTV07RF-11-19SA-S2AD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTV07RF-11-19SA-S2AD
Številka dela CTV07RF-11-19SA-S2AD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4233 pcs Podatkovni list 1.CTV07RF-11-19SA-S2AD.pdf2.CTV07RF-11-19SA-S2AD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 11-19 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena CTV07RF1119SAS2AD
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Alignment Disc Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Trenutna ocena -