CTV07RF-13-32SA-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTV07RF-13-32SA-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Podatkovni listi: CTV07RF-13-32SA-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTV07RF-13-32SA-LC
Številka dela CTV07RF-13-32SA-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4127 pcs Podatkovni list CTV07RF-13-32SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 13-32
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD Pakiranje Bulk
Druga imena CTV07RF1332SALC Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -