CTV07RF-15-55PA-P35AD
pregled izdelka
Številka dela: CTV07RF-15-55PA-P35AD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER
Podatkovni listi: 1.CTV07RF-15-55PA-P35AD.pdf2.CTV07RF-15-55PA-P35AD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTV07RF-15-55PA-P35AD
Številka dela CTV07RF-15-55PA-P35AD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5016 pcs Podatkovni list 1.CTV07RF-15-55PA-P35AD.pdf2.CTV07RF-15-55PA-P35AD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-55 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena CTV07RF1555PAP35AD
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 55 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Alignment Disc Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Trenutna ocena -