CTV07RF-17-73P
pregled izdelka
Številka dela: CTV07RF-17-73P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 73POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.CTV07RF-17-73P.pdf2.CTV07RF-17-73P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTV07RF-17-73P
Številka dela CTV07RF-17-73P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 73POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4316 pcs Podatkovni list 1.CTV07RF-17-73P.pdf2.CTV07RF-17-73P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-73 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena CTV07RF1773P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 73 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 73 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -