CTV07RF-19-88P-P35
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTV07RF-19-88P-P35
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 88POS GOLD SOLDER
Podatkovni listi: 1.CTV07RF-19-88P-P35.pdf2.CTV07RF-19-88P-P35.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTV07RF-19-88P-P35
Številka dela CTV07RF-19-88P-P35 Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 88POS GOLD SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5930 pcs Podatkovni list 1.CTV07RF-19-88P-P35.pdf2.CTV07RF-19-88P-P35.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-88 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena CTV07RF1988PP35
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 88 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 88 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Trenutna ocena -