CTV07RF-21-121PC-P3AD
pregled izdelka
Številka dela: CTV07RF-21-121PC-P3AD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 121POS GOLD SLDR
Podatkovni listi: 1.CTV07RF-21-121PC-P3AD.pdf2.CTV07RF-21-121PC-P3AD.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 145 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 145 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTV07RF-21-121PC-P3AD
Številka dela CTV07RF-21-121PC-P3AD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 121POS GOLD SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 145 pcs Podatkovni list 1.CTV07RF-21-121PC-P3AD.pdf2.CTV07RF-21-121PC-P3AD.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Solder Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
RoHS Status Bulk Druga imena CTV07RF21121PCP3AD
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 121
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTV07RF-21-121PC-P3AD
Velik premer dobavljen 21-121 Lastnosti Alignment Disc, Shielded
Razširjen opis 121 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Opis CONN RCPT MALE 121POS GOLD SLDR