CTV07RF-21-121SC-S2AD
pregled izdelka
Številka dela: CTV07RF-21-121SC-S2AD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 121POS GOLD SLDR
Podatkovni listi: 1.CTV07RF-21-121SC-S2AD.pdf2.CTV07RF-21-121SC-S2AD.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 109 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 109 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTV07RF-21-121SC-S2AD
Številka dela CTV07RF-21-121SC-S2AD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 121POS GOLD SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109 pcs Podatkovni list 1.CTV07RF-21-121SC-S2AD.pdf2.CTV07RF-21-121SC-S2AD.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Solder Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
RoHS Status Bulk Druga imena CTV07RF21121SCS2AD
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 121
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTV07RF-21-121SC-S2AD
Velik premer dobavljen 21-121 Lastnosti Alignment Disc, Shielded
Razširjen opis 121 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Opis CONN RCPT FMALE 121POS GOLD SLDR
Trenutna ocena - Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material C Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTV07RF-23-151P-LC
CTV07RF-23-151P-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG MALE 151POS PNL MT
Na zalogi: 844 pcs
Prenesi: CTV07RF-23-151P-LC.pdf
RFQ
CTV07RF-21-121SC-S2
CTV07RF-21-121SC-S2
Opis: CONN RCPT FMALE 121POS GOLD SLDR