CTV07RF-25-187PD-P2AD
pregled izdelka
Številka dela: CTV07RF-25-187PD-P2AD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 187POS GOLD SLDR
Podatkovni listi: 1.CTV07RF-25-187PD-P2AD.pdf2.CTV07RF-25-187PD-P2AD.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 98 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 98 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTV07RF-25-187PD-P2AD
Številka dela CTV07RF-25-187PD-P2AD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 187POS GOLD SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98 pcs Podatkovni list 1.CTV07RF-25-187PD-P2AD.pdf2.CTV07RF-25-187PD-P2AD.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Solder Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
RoHS Status Bulk Druga imena CTV07RF25187PDP2AD
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 187
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTV07RF-25-187PD-P2AD
Velik premer dobavljen 25-187 Lastnosti Alignment Disc, Shielded
Razširjen opis 187 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Opis CONN RCPT MALE 187POS GOLD SLDR