CTV07RQF-25-46PA
pregled izdelka
Številka dela: CTV07RQF-25-46PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 46POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTV07RQF-25-46PA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTV07RQF-25-46PA
Številka dela CTV07RQF-25-46PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 46POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5488 pcs Podatkovni list CTV07RQF-25-46PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-46 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AACTV07RQF-25-46PA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 46 (44 + 2 Quadrax) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTV07RQF-25-20SE
CTV07RQF-25-20SE
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 30POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 148 pcs
Prenesi:
RFQ
CTV07RQF-25-46PA-LC
CTV07RQF-25-46PA-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 46POS PNL MT
Na zalogi: 4078 pcs
Prenesi: CTV07RQF-25-46PA-LC.pdf
RFQ
CTV07RQF-25-20SD
CTV07RQF-25-20SD
Na zalogi: 125 pcs
Prenesi:
CTV07RQF-25-46P
CTV07RQF-25-46P
Opis: CONN RCPT MALE 46POS GOLD CRIMP