CTV07RW-11-19PC-P35
pregled izdelka
Številka dela: CTV07RW-11-19PC-P35
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 19POS GOLD SOLDER
Podatkovni listi: 1.CTV07RW-11-19PC-P35.pdf2.CTV07RW-11-19PC-P35.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CTV07RW-11-19PC-P35
Številka dela CTV07RW-11-19PC-P35 Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 19POS GOLD SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4160 pcs Podatkovni list 1.CTV07RW-11-19PC-P35.pdf2.CTV07RW-11-19PC-P35.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 11-19 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena CTV07RW1119PCP35
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Trenutna ocena -