CTV07RW-15-15PD
pregled izdelka
Številka dela: CTV07RW-15-15PD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTV07RW-15-15PD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTV07RW-15-15PD
Številka dela CTV07RW-15-15PD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1247 pcs Podatkovni list CTV07RW-15-15PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-15 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena CTV07RW1515PD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold