CTV07RW-15-19AD
pregled izdelka
Številka dela: CTV07RW-15-19AD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Podatkovni listi: CTV07RW-15-19AD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTV07RW-15-19AD
Številka dela CTV07RW-15-19AD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1296 pcs Podatkovni list CTV07RW-15-19AD.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-19
Shell material Composite Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena CTV07RW1519AD Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount