CTV07RW-17-73PC-P25
pregled izdelka
Številka dela: CTV07RW-17-73PC-P25
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 73POS GOLD SOLDER
Podatkovni listi: 1.CTV07RW-17-73PC-P25.pdf2.CTV07RW-17-73PC-P25.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CTV07RW-17-73PC-P25
Številka dela CTV07RW-17-73PC-P25 Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 73POS GOLD SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4870 pcs Podatkovni list 1.CTV07RW-17-73PC-P25.pdf2.CTV07RW-17-73PC-P25.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-73 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena CTV07RW1773PCP25
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 73 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 73 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Trenutna ocena -