CTV07RW-25-43PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTV07RW-25-43PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTV07RW-25-43PA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CTV07RW-25-43PA
Številka dela CTV07RW-25-43PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5139 pcs Podatkovni list CTV07RW-25-43PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-43 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena CTV07RW2543PA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 43 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -