CTV07RW-25-61AD
pregled izdelka
Številka dela: CTV07RW-25-61AD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Podatkovni listi: CTV07RW-25-61AD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CTV07RW-25-61AD
Številka dela CTV07RW-25-61AD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4120 pcs Podatkovni list CTV07RW-25-61AD.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-61
Shell material Composite Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena CTV07RW2561AD Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -