CTVP00RF-15-55PC-P2AD
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTVP00RF-15-55PC-P2AD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER
Podatkovni listi: CTVP00RF-15-55PC-P2AD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVP00RF-15-55PC-P2AD
Številka dela CTVP00RF-15-55PC-P2AD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4420 pcs Podatkovni list CTVP00RF-15-55PC-P2AD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-55 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena CTVP00RF1555PCP2AD
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 55 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Alignment Disc Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Trenutna ocena -