CTVP00RF-23-151PE-LC
pregled izdelka
Številka dela: CTVP00RF-23-151PE-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG MALE 151POS PNL MT
Podatkovni listi: CTVP00RF-23-151PE-LC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVP00RF-23-151PE-LC
Številka dela CTVP00RF-23-151PE-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG MALE 151POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1175 pcs Podatkovni list CTVP00RF-23-151PE-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-151
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD Pakiranje Bulk
Druga imena AACTVP00RF-23-151PE-LC Usmerjenost E
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 151
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 151 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -