CTVP00RF-25-187PD-LC
pregled izdelka
Številka dela: CTVP00RF-25-187PD-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG MALE 187POS PNL MT
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije CTVP00RF-25-187PD-LC
Številka dela CTVP00RF-25-187PD-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG MALE 187POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5713 pcs Podatkovni list
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-187
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD Pakiranje Bulk
Druga imena CTVP00RF25187PDLC Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 187
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 187 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -