CTVP00RW-19-28AB
pregled izdelka
Številka dela: CTVP00RW-19-28AB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 28POS PNL MT
Podatkovni listi: CTVP00RW-19-28AB.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVP00RW-19-28AB
Številka dela CTVP00RW-19-28AB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 28POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1203 pcs Podatkovni list CTVP00RW-19-28AB.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 19-28
Shell material Composite Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena CTVP00RW1928AB Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 28
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount