CTVP00RW-19-28PD
pregled izdelka
Številka dela: CTVP00RW-19-28PD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVP00RW-19-28PD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 910 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 910 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVP00RW-19-28PD
Številka dela CTVP00RW-19-28PD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 910 pcs Podatkovni list CTVP00RW-19-28PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-28 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena CTVP00RW1928PD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 28 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold