CTVP00RW-19-32JB
pregled izdelka
Številka dela: CTVP00RW-19-32JB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVP00RW-19-32JB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 470 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 470 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVP00RW-19-32JB
Številka dela CTVP00RW-19-32JB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 470 pcs Podatkovni list CTVP00RW-19-32JB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-32 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena CTVP00RW1932JB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 32 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold