CTVP00RW-21-41PC
pregled izdelka
Številka dela: CTVP00RW-21-41PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.CTVP00RW-21-41PC.pdf2.CTVP00RW-21-41PC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVP00RW-21-41PC
Številka dela CTVP00RW-21-41PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1871 pcs Podatkovni list 1.CTVP00RW-21-41PC.pdf2.CTVP00RW-21-41PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-41 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena CTVP00RW2141PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 41 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold