CTVP00RW-23-151PC-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTVP00RW-23-151PC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG MALE 151POS PNL MT
Podatkovni listi: 1.CTVP00RW-23-151PC-LC.pdf2.CTVP00RW-23-151PC-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVP00RW-23-151PC-LC
Številka dela CTVP00RW-23-151PC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG MALE 151POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1033 pcs Podatkovni list 1.CTVP00RW-23-151PC-LC.pdf2.CTVP00RW-23-151PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-151
Shell material Composite Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD Pakiranje Bulk
Druga imena AACTVP00RW-23-151PC-LC Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 151
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 151 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -