CTVP00RW-23-55PD
pregled izdelka
Številka dela: CTVP00RW-23-55PD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.CTVP00RW-23-55PD.pdf2.CTVP00RW-23-55PD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CTVP00RW-23-55PD
Številka dela CTVP00RW-23-55PD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5786 pcs Podatkovni list 1.CTVP00RW-23-55PD.pdf2.CTVP00RW-23-55PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-55 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena CTVP00RW2355PD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 55 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -