CTVP02RW17-26S
pregled izdelka
Številka dela: CTVP02RW17-26S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVP02RW17-26S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CTVP02RW17-26S
Številka dela CTVP02RW17-26S Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4368 pcs Podatkovni list CTVP02RW17-26S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-26 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena CTVP02RW1726S
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -