CTVPS00RF-15-19PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTVPS00RF-15-19PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVPS00RF-15-19PA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVPS00RF-15-19PA
Številka dela CTVPS00RF-15-19PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2576 pcs Podatkovni list CTVPS00RF-15-19PA.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena CTVPS00RF1519PA
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTVPS00RF-15-19PA
Velik premer dobavljen 15-19 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Trenutna ocena - Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material A Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVPS00RF-15-19JN
CTVPS00RF-15-19JN
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 665 pcs
Prenesi: CTVPS00RF-15-19JN.pdf
RFQ
CTVPS00RF-15-19PB
CTVPS00RF-15-19PB
Opis: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1907 pcs
Prenesi: CTVPS00RF-15-19PB.pdf
RFQ
CTVPS00RF-15-19PA-506
CTVPS00RF-15-19PA-506